Služby

MUZEA A GALERIE

Expoziční osvětlení

Pokud potřebujete zajistit osvětlení galerie, osvětlení muzea nebo dalších výstavních prostor, jsme pro vás ti správní specialisté. S několika desítkami let praxe v osvětlení expozic a výstavních prostor vám nabízíme profesionální a odborné znalosti. Spojení špičkových projektantů z ČVUT a kvalitních produktů italského výrobce iGuzzini dává základ k vzniku stovek výstavních projektů jak pro největší česká muzea a galerie, tak pro menší regionální instituce.

ZJISTIT VÍCE

KOSTELY A PAMÁTKY

Exteriérová a interiérová svítidla pro památky

Víme, jak pracovat s monumentálními památkové chráněnými stavbami, jako je například kutnohorská jezuitská kolej nebo se zahradou barokních soch. Rozsvítili jsme Velehrad, Helfštýn a desítky dalších míst České republiky. Naše exteriérová i interiérová svítidla můžete potkat na historických náměstích, v ulicích památkových zón i na hradech a zámcích. Od gotiky až po moderní památky: to vše umíme navrhnout, spočítat a především odpovídajícím způsobem nasvítit.

ZJISTIT VÍCE

VEŘEJNÉ OSVĚTLENÍ

Osvětlení ulic, náměstí a veřejných prostranství

Kromě vysoce kvalitních produktů italského výrobce iGuzzini vám nabízíme profesionální zpracování vašeho projektu. Díky našim specialistům na veřejné osvětlení se postaráme o moderní a elegantních řešení pro váš park, náměstí, pěší zóny i ulice. 30 let poskytujeme prvotřídní služby v oblasti osvětlení investorům, architektům, developerům i státním institucím. Světlo se v našem podání stává plnohodnotnou součástí veřejného prostoru, formuje ho a zvyšuje jeho hodnotu.

ZJISTIT VÍCE

REZIDENCE, OBCHODY A KANCELÁŘE

Designová svítidla pro interiér a exteriér

Pomůžeme Vám s výběrem vhodných svítidel pro váš byt, dům i zahradu, ale stejně tak i kancelář či komerční prostor. Společně vybereme svítidla pro váš projekt i další chytré technologie, které dají vašemu interiéru správnou světelnou atmosféru a uživatelskou pohodu. Ať už vybereme jednotlivé svítilo nebo celý osvětlovací systém, vždy budete mít jistotu, že naše řešení je kvalitní, odpovídající vašim potřebám a rozpočtu.

ZJISTIT VÍCE

iBrunch ilustrace

Posnídejte inspiraci, přijďte na iBrunch!

Milujete architekturu, světlo a dobré jídlo?

iBrunch je neformální setkání v našem showroomu architektonického osvětlení výrobce iGuzzini. Představíme vám naši práci a služby, kterém vám i vašemu studiu můžeme nabídnout. Součástí setkání bude produktový workshop a praktické ukázky nejnovějších TOP produktů iGuzzini.

Už máte chuť a čich?

Zamluvit si místo u stolu