Služby

Jsme výhradní zastoupení výrobce svítidel iGuzzini pro ČR více jak 25 let. Naší specializací je osvětlení pro muzea a galerie, komerční a obchodní prostory, veřejné a slavnostní osvětlení včetně různých atypických řešení.

Muzea a galerie

Expoziční osvětlení
Návštěva muzea nebo galerie má být kulturní zážitek. Proto je potřeba nastavit světelné podmínky tak, aby maximálně pomohli vypíchnout podstatu osvětlené expozice. Přitom však nesmí docházet k poškození vystavených děl. Jinak nasvítíme obraz od Rembrandta a jinak skulpturu ze současnosti.
více >>

Kostely a památky

Exteriérová a interiérová svítidla pro památky
Porozumět památkové ochraně budov a zároveň je krásně nasvítit v interiéru i exteriéru neumí v České republice mnoho firem. Jsme hrdí na to, že ty nejkrásnější a nejcennější historické budovy po celé zemi jsou rozzářené díky naší práci.
více >>

Veřejné a slavnostní osvětlení

Svítidla pro exteriér
Každý se potkáváme denně se světlem ve veřejném prostoru. A každý z nás se někdy vracel v noci domů městem. Často ani nevnímáme pouliční osvětlení nebo veřejné osvětlení, které nás při tom doprovází. A přitom osvětlení ulic, náměstí a veřejných prostranství je důležité nejen z hlediska funkčního, ale i estetického.
více >>

Obchody a kanceláře

Retail a komerční interiéry
Ať už v obchodě nebo kanceláři, světlo by mělo prodávat. Musí být ergonomické, zlepšovat dojem a pomáhat interiéru. Ať už svítíte na čerstvou zeleninu v obchodě, krásné dívčí šaty na ramínku butiku, nebo vedete jednání v interiéru vaší kanceláře. Tam všude s vámi bude světlo. Umělé i přirozené.
více >>

Byty a domy

Designová svítidla pro interiér i exteriér
Kde jinde, než doma bychom měli chtít tu nejlepší světelnou pohodu. Rádi s vámi na míru vymyslíme váš interiér bytu nebo rodinného domu. Společně vybereme svítidla, LED svítidla pro váš interiér i další technologie, které dají interiéru správnou světelnou atmosféru.
více >>

Architektonická řešení

Jak pracujeme pro architekty
Světlo má ale především sloužit lidem, proto s architekty neustále pracujeme, potkáváme se. Pro architekty a interiérové designéry jsme partneři, realizátoři, dodavatelé. Umíme propojit architekturu a světlo a víme, jak v moderních stavbách se světlem pracovat.
více >>