Ovenecká 33

Typ realizace
Retail

Místo realizace
Praha, Ovenecká 33

Rok
2023

Architekt
OBJEKTOR

Osvětlení bytu pro umělce

V kreativním konceptu projektu Ovenecké 33 experimentovala Tereza Porybná s různými stylovými prvky. Prostor, který je svébytný, ale přesto pořád proměnlivý, jako galerie nebo divadelní scéna. S prostorem si až neuvěřitelně pohrála, jak je vidět třeba na terrazové podlaze.

Stejně kreativně se k tomu postavili i architekti za atelieru Objektor a rekonstrukci pojmuly jako živou scénografii proměnlivých a stálých kulis. Statickým betonovým skeletem rytmizují vloženou obíhací dispozici s variabilními vstupy a překvapivými průhledy.

Byt dnes poskytuje zázemí pro tvorbu rezidenčních umělců. Slouží jako prostor pro výstavy, společenské akce, ale také jako útočiště pro investorku s tímto netradičním zadáním.

Kromě reflektorových svítidel v přisazené liště najdete v Ovencké 33 i minimalistická podhledová svítidla Blade R. Špičkový design s výjimečným optickým systémem a integrace technologických prvků zaručí zvýšení estetického vzhledu stropních povrchů i celého interiéru. Svítidlo můžete doplnit detektorem kouře, reproduktorem, pohybovým čidlem, nouzovým světlem, bezpečnostní kamerou.

Kompletní fotogalerie realizace

Produkty z realizace