Městské prostory

Trick

Městské osvětlení

Složitost města vyžaduje strukturovaný přístup k městskému osvětlení, který bude zahrnovat jednotlivé oblasti. To se týká jak osvětlení městských předměstí, včetně komunikací, budov, památkových zón, parků.

Každý projekt městského osvětlení je navržen ve snaze zvýšit hodnotu oblastí, zajistit jejich bezpečnost pro místní obyvatele a podpořit image města pro návštěvníky.
Tradičním technickým řešením městského osvětlení jsou stožárová svítidla: pouliční lampy se skupinami reflektorů pro architektonické osvětlení a systémy pro cyklostezky a parky. Venkovní reflektory montované na stožáry pro výrobu venkovních sloupových svítidel umožňují použití nejlepších světelných zdrojů z hlediska tónů a barevného podání, jakož i optimální světelnou účinnost, která zaručuje snížení spotřeby energie.

Svítidla pro osvětlení cest, svítidla zapuštěná do země a do podlahy a venkovní reflektory, které vytvářejí příjemné světelné podmínky zajišťující bezpečnost. Pro verandy a otevřené architektonické prostory vně budov, které jsou vystaveny povětrnostním vlivům, se doporučují venkovní závěsná svítidla a venkovní vestavná a stropní svítidla.