Veřejné a slavnostní osvětlení

Svítidla pro exteriér

Každý z nás se někdy vracel v noci domů městem. Často ani nevnímáme pouliční osvětlení nebo veřejné osvětlení, které nás při tom doprovází. A přitom osvětlení ulic, náměstí a veřejných prostranství je důležité nejen z hlediska funkčního, ale i estetického.

Každý žijeme ve městě nebo na vesnici a každý se denně se světlem ve veřejném prostoru potkáváme. Umíme vymyslet a realizovat, aby veřejné osvětlení plnilo svou funkci, bylo krásné a efektivní. To vše od něj očekáváme a to vše navrhujeme jako specialisté na veřejné osvětlení. Víme, jak města a obce připravují své světelné plány, umíme poradit a hlavně dodat patřičné zkušenosti.

Naše realizace osvětlení ulic a veřejných prostranství najdete na celé řadě míst České republiky. Jsme partnery zastupitelům i soukromým investorům, když chtějí navrhnout a dodat veřejné nebo i slavnostní osvětlení ulic, měst a náměstí. Světlo v našem podání se stává plnohodnotnou součástí veřejného prostoru, formuje ho a zvyšuje jeho hodnotu. Veřejné a slavnostní osvětlení mění města, obce, prostranství, ulice i náměstí k lepšímu. Pokud mu rozumíte a máte zkušenosti. My ano a rádi je předáme i vám. 

Reference >> veřejné a slavnostní osvětlení

Řešení pro vaše město >> Twilight - systém parkových LED svítidel
Veřejné osvětlení >> systém silničních LED svítidel Street
Mohlo by vás zajímat >> Trojská lávka v Praze Ι Letenská vodárenká věž v Praze Ι Tyršův most v Přerově Ι hotel Mamaison Ι náměstí Jana Pernera v Pardubicích 

Svítidla iGuzzini  >> výběr z produktů iGuzzini