Obchody a kanceláře

Retail a komerční interiéry

Ať už v obchodě nebo kanceláři, světlo by mělo prodávat. Musí být ergonomické, zlepšovat dojem a pomáhat interiéru. Ať už svítíte na čerstvou zeleninu v obchodě, krásné dívčí šaty na ramínku butiku, nebo vedete jednání v interiéru vaší kanceláře. Tam všude s vámi bude světlo. Umělé i to přirozené.

A nejsou to jen LED svítidla a LED osvětlovací systémy do pultových a skříňových vitrín nebo výloh. Jsou to i velmi ergonomická svítidla do kanceláří a zasedacích místností. Komerční interiéry a retaily umíme osvětlit tak, aby dobře sloužily svým uživatelům, zákazníkům a hostům. Najdeme řešení pro váš projekt komerčního prostoru.

Osvětlovali jsme tisíce metrů obchodních prostor i kanceláří, malé luxusní butiky i velká nákupní centra. Víme, jak vymyslet dech beroucí osvětlení, stejně jako například ekonomické světelné řešení pro developerský projekt.  

Reference >> osvětlení interiérůMohlo by vás zajímat >> Ateliér a showroom designéra Ronyho Plesla Ι parfumerie El Nino Ι jídelna PRE Ι fakulta architektury ČVUT Ι boutique v Pařížské

Svítidla iGuzzini  >> výběr z produktů iGuzzini