Kostely a památky

Exteriérová a interiérová svítidla pro památky

Porozumět památkové ochraně budov a zároveň je krásně nasvítit v interiéru i exteriéru neumí v České republice mnoho firem. Jsme hrdí na to, že ty nejkrásnější a nejcennější historické budovy po celé zemi jsou rozzářené díky naší práci.

Víme, jak pracovat s monumentálními stavbami, jako je například kutnohorská jezuitská kolej nebo se zahradou barokních soch. Svítili jsme na Pražském hradě, Velehradě a v desítkách dalších měst České republiky. Naše exteriérová i interiérová svítidla můžete potkat na historických náměstích, v ulicích památkových zón i na hradech a zámcích. Od gotiky až po moderní památky: to vše umíme spočítat, vymyslet a především odpovídajícím způsobem nasvítit.

Naše reference v oblasti památkových staveb oceňuje jak odborná, tak laická veřejnost. Nejsme jen specialisté na světlo, ale především hluboce milujeme svou práci a staré stavby. Dáváme jim nový život a jejich návštěvníkům pak nové úhly pohledu na historickou architekturu a světlo.

Reference >> osvětlení interiérů Ι osvětlení exteriérů
Stáhněte si >> katalog realizací osvětlení památkových a historických staveb

 
Mohlo by vás zajímat >> Letenská vodárenská věž v Praze Ι hrad a zámek v Bečově Ι Jezuitská kolej v Kutné Hoře Ι kostel Sv. Rodiny v Českých Budějovicích

Svítidla iGuzzini  >> výběr z produktů iGuzzini