Služby

1

Zastoupení značek I Výhradní zastoupení výrobců svítidel iGuzzini a Ludwig Leuchten pro ČR. V našem portfoliu dále najdete výrobky renomovaných tuzemských i zahraničních společností jako jsou Osram, Philips, Tridonic a další.

2

Kompletní návrhy osvětlovacích soustav I Zajistíme ve všech stupních projektové dokumentace. Naší specializací je především expoziční osvětlení, kanceláře, veřejné a slavnostní osvětlení včetně různých složitějších a atypických řešení. Zajistíme také projekt elektro ve všech stupních projektové dokumentace.

3

Montáž a instalace svítidel I Dle rozsahu zakázky jsme schopni zajistit instalaci nových elektrorozvodů nebo úpravu stávajících rozvodů. Realizujeme nasvícení expozic a směrování reflektorů v případě slavnostního osvětlení. Zapůjčíme napájecí lišty a reflektory pro expoziční osvětlení případně jiná svítidla iGuzzini. V případě dodávky svítidel jsou tyto služby obvykle zdarma.

4

Kompletní poradenský servis I Zajistíme i přednášku pro široké spektrum otázek týkajících se osvětlování, svítidel, světelných zdrojů, norem apod. přímo v naší přednáškové místnosti (cca 25 osob) v Praze nebo dle přání zákazníka po celé ČR. Poskytujeme kompletní záruční i pozáruční servis.

5

Vlastní LED svítidla a řešení I Podle požadavků jsme schopni navrhnout a realizovat vlastní LED svítidla a LED osvětlovací systémy do pultových a skříňových vitrín libovolných rozměrů a provedení.

6

Osvětlení bytových jednotek a domů I Pro privátní klientelu realizujeme řešení na klíč. Naší hlavní výhodou je kvalita provedených prací, vytvoření projektu dle představ klienta včetně odborného poradenství a koordinace s ostatními subdodavateli.